Θέσεις εργασίας

Γραμματέας – Αθήνα (ΚΑΛΥΦΘΗΚΕ)

Η Energycert αναζητά Γραμματέα με έδρα την Αθήνα για τη στελέχωση θέσης πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες

  • Οργάνωση γραφείου / καταστήματος
  • Τηλεφωνική επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών
  • Καταχώρηση και οργάνωση παραγγελιών πελατών και προμηθευτών
  • Συντονισμός ραντεβού
  • Δημιουργία και διαχείριση προσφορών
  • Διαχείριση, καταχώρηση, αρχειοθέτηση παραστατικών
  • Εξωτερικές εργασίες

Απαραίτητα προσόντα

  • Απόφοιτος σχολής τριτοβάθμιας εκπαίδευσης (ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ)
  • Άριστη γνώση προγραμμάτων Word, Excel, Powerpoint
  • Άριστος χειρισμός Η/Υ
  • Γνώση στη διαχείριση εμπορικών συστημάτων, συστημάτων CRM κ.α.
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ενδιαφέρον στο αντικείμενο της εταιρείας και την παροχή ποιοτικών υπηρεσιών

Επιθυμητά προσόντα

  • Εμπειρία στη διαχείριση websites
  • Εμπειρία στη δημιουργία περιεχομένου ενημέρωσης

Προσφέρονται

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Διαρκής επιμόρφωση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης

Αν τα παραπάνω σου ταιριάζουν, στείλε μας το βιογραφικό σου σημείωμα και μαζί γιατί θεωρείς ότι η θέση αυτή είναι ιδανική για εσένα. Θέλουμε να ακούσουμε όσο το δυνατόν περισσότερα γιατί είναι σημαντικό να γνωρίζουμε καλά τους ανθρώπους με τους οποίους συνεργαζόμαστε.

Ανοιχτές Θέσεις Εργασίας

Υπεύθυνος λογιστηρίου – Ηράκλειο (ΚΑΛΥΦΘΗΚΕ)

Η Energycert αναζητά Μηχανολόγο ή Ηλεκτρολόγο Μηχανικό για τη στελέχωση θέσης πλήρους απασχόλησης στα γραφεία της στον Άγιο Νικόλαο Κρήτης.

Πολιτικός Μηχανικός – Άγιος Νικόλαος

Η Energycert αναζητά Πολιτικό Μηχανικό για τη στελέχωση θέσης πλήρους απασχόλησης στα γραφεία της στον Άγιο Νικόλαο Κρήτης.

Πολιτικός Μηχανικός – Αθήνα (ΚΑΛΥΦΘΗΚΕ)

Η Energycert αναζητά Πολιτικό Μηχανικό για τη στελέχωση θέσης πλήρους απασχόλησης στα γραφεία της στην Αθήνα και στον Άγιο Νικόλαο Κρήτης.

Μηχανολόγος ή Ηλεκτρολόγος Μηχανικός – Άγιος Νικόλαος

Energycert footer image

Εγγυημένη Ποιότητα

Επιστημονική Εξειδίκευση

Πολυετής Εμπειρία