Γραμματέας – Αθήνα

Η Energycert αναζητά Γραμματέα με έδρα την Αθήνα για τη στελέχωση θέσης πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες

  • Οργάνωση γραφείου / καταστήματος
  • Τηλεφωνική επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών
  • Καταχώρηση και οργάνωση παραγγελιών πελατών και προμηθευτών
  • Συντονισμός ραντεβού
  • Δημιουργία και διαχείριση προσφορών
  • Διαχείριση, καταχώρηση, αρχειοθέτηση παραστατικών
  • Εξωτερικές εργασίες

Απαραίτητα προσόντα

  • Απόφοιτος σχολής τριτοβάθμιας εκπαίδευσης (ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ)
  • Άριστη γνώση προγραμμάτων Word, Excel, Powerpoint
  • Άριστος χειρισμός Η/Υ
  • Γνώση στη διαχείριση εμπορικών συστημάτων, συστημάτων CRM κ.α.
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ενδιαφέρον στο αντικείμενο της εταιρείας και την παροχή ποιοτικών υπηρεσιών

Επιθυμητά προσόντα

  • Εμπειρία στη διαχείριση websites
  • Εμπειρία στη δημιουργία περιεχομένου ενημέρωσης

Προσφέρονται

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Διαρκής επιμόρφωση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης

Αν τα παραπάνω σου ταιριάζουν, στείλε μας το βιογραφικό σου σημείωμα και μαζί γιατί θεωρείς ότι η θέση αυτή είναι ιδανική για εσένα. Θέλουμε να ακούσουμε όσο το δυνατόν περισσότερα γιατί είναι σημαντικό να γνωρίζουμε καλά τους ανθρώπους με τους οποίους συνεργαζόμαστε.

Ανοιχτές Θέσεις Εργασίας

Πολιτικός Μηχανικός – Υπεύθυνος Γραφείου – Αθήνα

Η Energycert αναζητά Πολιτικό Μηχανικό με έδρα την Αθήνα για τη στελέχωση θέσης πλήρους απασχόλησης στον τομέα των ενεργειακών αναβαθμίσεων και ανακαινίσεων κτιρίων, έκδοσης οικοδομικών αδειών, διεκπεραίωσης φακέλων αυθαιρέτων και μελετών στατικής επάρκειας.

Νέος Πολιτικός Μηχανικός – Ηράκλειο

Η Energycert αναζητά Πολιτικό Μηχανικό με έδρα το Ηράκλειο για τη στελέχωση θέσης πλήρους απασχόλησης στον τομέα των ενεργειακών αναβαθμίσεων και ανακαινίσεων κτιρίων, έκδοσης οικοδομικών αδειών, διεκπεραίωσης φακέλων αυθαιρέτων και μελετών στατικής επάρκειας.

Μηχανολόγος Μηχανικός – Αθήνα

Η Energycert αναζητά Μηχανολόγο Μηχανικό με έδρα την Αθήνα για τη στελέχωση θέσης πλήρους απασχόλησης στον τομέα των ενεργειακών αναβαθμίσεων κτιρίων, κτιριακών μηχανολογικών μελετών / έργων και μελετών / έργων ψύξης-θέρμανσης.

Μηχανολόγος Μηχανικός – Ηράκλειο

Η Energycert αναζητά Μηχανολόγο Μηχανικό με έδρα το Ηράκλειο Κρήτης για τη στελέχωση θέσης πλήρους απασχόλησης στον τομέα των ενεργειακών αναβαθμίσεων κτιρίων, κτιριακών μηχανολογικών μελετών / έργων και μελετών / έργων ψύξης-θέρμανσης.